top of page
  • Yazarın fotoğrafıSNX Türkiye Editör

İSTİKBAL, DÜNYA KAR MOTOSİKLETİ ŞAMPİYONASI’NIN İSİM SPONSORU OLDU


Türkiye'nin zirvesi Erciyes’te 8-10 Mart tarihlerinde düzenlenecek SNX Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası’nın isim sponsoru İSTİKBAL oldu.


Dünyanın en iyi kar motosikleti yarışçılarının yer aldığı Kar Motosikleti Şampiyonası, SNX Türkiye İstikbal yarışı ile 2024 sezonuna start verecek. Dünyanın en prestijli ekstrem spor organizasyonlarından İSTİKBAL SNX Dünya Kar Motosikleti Şampiyonası, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Erciyes Kayak Merkezi’nde birbirinden ünlü yarışçıları buluşturacak.


Son teknoloji teleferikleri, uluslararası standartlarda pistleri, modern konaklama tesisleri ve ulaşım imkânları ile Türkiye'nin en büyük kayak merkezi olan Erciyes'te spor turizmi kapsamında düzenlenecek şampiyonanın sponsorluklarını Bellona, Boyteks, HES Kablo ve RHG Enertürk Enerji firmaları yapacak.


Erciyes Anadolu Holding CEO'su Doç.Dr. Alpaslan Baki Ertekin, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek şampiyonaya isimlerini verdikleri belirterek, “Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ilk kez ülkemizde organize edilecek şampiyonanın isim sponsoru olmaktan dolayı çok mutluyuz. Hem Erciyes hem de ülke tanıtımı adına bu hafta sonu büyük bir adım atmış olacağız. Markamızla birlikte bu önemli organizasyonu daha da büyütmek istiyoruz. Bu işbirliğine imkan sağlayan tüm kurumlara teşekkür ederim.” dedi.

7 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page